NordicIllumination tegeleb led valgustuse müügi ja konsultatsiooniga , valgustite väljatöötluse ja ka nende tootmisega.

Lepime sobiva aja kokku , tuleme kohale, tutvume hetkeolukorraga  , arvutame saadud andmed läbi ja teeme led investeeringule tasuvuspakkumise.

Edasi kaalutakse koostöös kliendiga erinevaid võimalusi leidmaks parim/sobivaim koostöövorm.

 

Vajadusel saame led paigaldust ka finantseerida , ehk tasumine toimuks osamaksetega ja osamakse suurus saadakse kokkuhoiult, ehk kulubaas ei suurene. Lihtustatult, kui ennem oli 1 kuu keskmine ( elekter + hoolduskulu) näteks 1000 eur , siis peale led paigaldust väheneb see 500 eur peale , ülejäänud 500 eur läheb osamakse tasumiseks ….

Kui kõik osamaksed makstud, jääb kokkuhoitav raha juba kliendi kontole.

 

Meie poolt müüdavad valgustid on valmistatud Eestis ja Euroopas. Samas on meil võimalik teha ka LED erilahendusi , seda koostöös erinevate Eesti tootmis ja insener-ettevõtetega , ehk meie tuleviku võti on oskus koostööd teha, seda OÜ ja AS üleselt. Mida laiem on Eestis ja lähialadel tegutsevate firmade koostööplatvorm , seda suurem on ka potensiaal leida kattuv ühisosa ja kasutada seda eelisena.

 

Ehk teeme koostööd , kokkusaamine ja tasuvuspakkumise tegemine ei maksa midagi!

 

Meie headeks klientideks on olnud/on: B-Plast ,Profi Kütus , MK Kamion , Hekotek AS, Metalliset Eesti AS, Plastiktoos OÜ, Lindwood ,AS Paldiski Tsingipada, OÜ TMB Element , Prisma Lasnamäe Peremarket, Coats Eesti AS, AS Tinfor, Mistra Autex ,Stockmann Kaubamaja, Schenker AS, Kaarli Hambapolikliinik OÜ, Hiteh Autoteenindus OÜ, RDPS Niinimäki Soomes, AS Dagöplast, Heltul OÜ, OÜ Jooksev Meeter, OÜ Kulden Grupp, TRV Kliima AS, AS Kalev, Kodumajatehase AS, Lamp OÜ, Tehnikagalerii Fahle majas, LSO Sisustus, AS OG Elektra , Saku Metall , Hansamaaler , Bestnet AS

 

Nimekiri täieneb jooksvalt …

Hetkel paar projekti Soomes töös …

 

 

Pakkumise saamiseks palun võtke ühendust kaupo@nordicillumination.com, gsm 50 16 711

tulen kohale ja vaatame asjad koos üle 🙂

 

 

Puuduvad pildid selles galeriis.